Loading...
Orta Mah.Ulubatlı Hasan Sk.Emintaş Ulubatlı İş Merkezi No:11 L Bayrampaşa/İstanbul 34040
Hafta İçi: 08.00 - 19.00 Cumartesi: 08.00 - 17.00
+90 (212) 544 80 00

60 YILDIR GÜVENLE HİZMETİNİZDE ...

Derya Makine, bünyesinde 3 farklı iştirak bulunduran, Türkiye’nin farklı noktalarında 20 satış noktası olan, düz örme makine yedek parçaları, üretimi, ihracatı ve ithalatı alanlarında faaliyet gösteren, hem iç hem dış piyasada bilinirliği güçlü markalarıyla perakende ve toptan satış noktalarına (Stoll, Shima Seiki, Protti, Universal, v.b.) iğne, platin ve yedek parçaları sağlayan, bünyesinde Türkiye’nin ilk iğne ve platin üretim tesisini bulunduran ve günümüzde ikinci kuşak tarafından yönetilen organizasyondur.


Faaliyete başladığı yılardan itibaren üretim ve ihracat odaklı olarak sürekli büyüyen ve sonraki yıllarda faaliyetlerini tüm triko imalat sektörü alanına yayan şirketimiz bugün Türkiye’nin düz örme makine yedek parçaları alanındaki lider kuruluşlarındandır. Sektördeki öncü kuruluşlardan birisi olarak şirketimiz bir tekstil üretim ülkesi olan Türkiye’de trikoculuğun sanayiye dönüşmesine bizzat katkı sağlamakta ve sektörün gelişimine öncülük etmektedir.


Şirket bünyesinde "SANWA NEDDLES" markası ile ülkemizde faaliyet gösteren perakende ve toptan satış noktaların büyük bir bölümüne, yüksek kaliteli alman çeliği ile üretilen, iğne ve platinler sunulmaktadır.


Şirketimizin diğer bir markası olan "DETEX" aracılığı ile dünyanın birçok ülkesinden ithal ettiği iğne, platin ve yedek parça triko sektörü ile tanıştırmaktadır. İthal edilen ürünler triko üretim sektörüne ulaşıncaya kadar birçok kontrol ve laboratuar testinden geçirilmektedir.


25'i aşkın çalışanı ve yüksek üretim kapasitesi ile hizmet veren Derya Makine koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır. Bu ilke doğrultusunda ürün kalitesi ve uzun garanti sürelerine birinci derecede önem vermektedir.


Derya Makine faaliyet göstermeye başladığı 1965 yılından beri yenilikçi yönetim anlayışı ile sürekli gelişimi benimsemektedir. Her geçen gün değişen dünyanın beraberinde getirdiği yeni ihtiyaçları iyi analiz ederek, bu ihtiyaçlara yenilikçi çözümler sağlamayı hedeflemektedir.